Premjera LUNENBERGAS

DATA

2024-01-13, 18:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Žemaitės dramos teatras, Telšiai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Renginio trukmė: 2 val. 30 min. (pertrauka yra)

Nuolaidos: 20 % moksleiviams, studentams, senjorams

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Premjera LUNENBERGAS

Į Lunenbergo miestelį Kanadoje atkeliauja dvi draugės, amerikietės - Airis ir Natali. Viena iš jų, neseniai tapusi našle, paveldėjo namą šiame nuostabiame pasaulio kampelyje prie Atlanto vandenyno krantų. Apie kurį jos velionis vyras niekada nebuvo užsiminęs…

Įminti paslaptis, kurias slepia šis namas, galbūt padės netikėtai užklydęs kaimynas Čarlis. Juolab, kad jam iš karto „krenta į akį“ (o gal į širdį) viena iš viešnių.

Ironiška melodrama, pasakojanti mums apie mus pačius, atverianti žmogiškų santykių gelmes, prajuokinanti šmaikščiais dialogais.

***

OLEGAS ŠAPOŠNIKOVAS - žinomas latvių teatro režisierius, profesionalus gydytojas, psichologas. Nuo 2001 metų stato spektaklius svarbiausiuose Latvijos teatruose, yra pastatęs keletą spektaklių Lietuvoje.

Nuo 2011 metų vadovauja Valstybiniam Daugpilio teatrui.

Savo kūryboje režisierius dažnai derina du priešingus polius - tradicinį psichologinį teatrą ir šokiruojančias, provokuojančias teatro formas.

Apie spektaklį „Lunenbergas“ režisierius sako: „Labai lengvą tačiau gilų šios pjesės tekstą galėčiau palyginti su Mocarto muzika, kurios atlikimas visada reikalauja meistriškumo, kūrybinės disciplinos bei ypatingo laisvės pojūčio. Mes kviečiame žiūrovus, galima sakyti, beveik į pasaką, kurioje personažai mums visiems gerai suprantamas problemas sprendžia tarsi superherojai. Šie personažai - puikus pavyzdys, kaip galima būti laisvomis ir stipriomis asmenybėmis nebūnant idealiais, nes idealiais būti neįmanoma. Ir svarbu pabrėžti, kad spektaklis ne apie tiesiog stiprias asmenybes, o apie stiprius MOTERIS ir VYRUS, kurie klysta, daro kvailystes, įsižeidžia ir pyksta, tačiau vis tiek moka  mylėti gyvenimą ir vienas kitą.“

GABIJA JARAMINAITĖ, VALDA BIČKUTĖ ir JOKŪBAS BAREIKIS - garsūs ir žiūrovų mylimi Lietuvos teatro ir kino aktoriai, sukūrę po kelias dešimtis vaidmenų šalies teatruose, kine ir televizijoje.

Aktorė Gabija Jaraminaitė:

„Ši pjesė mane moko, kad nesvarbu, kokios mus ištinka gyvenimo situacijos ir aplinkybės. Svarbu – kaip mes į jas reaguojame ir kokias išvadas pasidarome. O jei dar gebame į tai pažiūrėti su humoru, gyventi iškart lengviau.“

Aktorė Valda Bičkutė:

„Man, kaip aktorei, šis spektaklis itin vertingas, dėl neįtikėtino vaidmens partitūros subtilumo ir sudėtingumo. Kai kurių scenų atlikimas moko tokių meistrystės viražų apie kuriuos svajoja kiekvienas aktorius.“

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ “Lumo” studija
Kuršių g. 7-18, LT-48107 Kaunas
Įmonės kodas 304402889
PVM kodas LT1000123802180

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI