NEĮVYKS. ROKIŠKIO GENAS

DATA

2024-05-19, 18:00 val.

Vieta

Rokiškio kultūros centras, Rokiškis

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos (tik kasoje): įsigyjant 15 bilietų, 1 bilietas (grupės vadovui) suteikiamas nemokamai; suteikiama vieta prie grupės arba pagal galimybes arčiausiai

Nuolaidos: pensininkams, neįgaliesiems, moksleiviams, studentams - 20 proc. (Vaikų ir jaunimo renginių metu nuolaidos netaikomos moksleiviams ir studentams)

Nuolaidos: daugiavaikės šeimos nariams, globos namų ar šeimynos nariams, socialiai remtinų šeimų nariams - 20 proc., privaloma pirkti ne mažiau kaip 2 bilietus

Nuolaidos: individualių nuolaidų taikymas internete bei kasose, kai 1 asmuo, pateikęs teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą, gali įsigyti ne daugiau kaip 1 bilietą:

Nemokamai: vaikas iki 7 m. į renginį įleidžiamas nemokamai su bilietą į tą renginį turinčiu suaugusiuoju asmeniu; vaiko asmens dokumentas pateikiamas bilietų kontrolieriui; vaikui nesuteikiama papildoma vieta

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
NEĮVYKS. ROKIŠKIO GENAS

Spektaklis ROKIŠKIO GENAS

Režisierė Neringa Danienė

Kūrybinis konsultantas Aleksandr Špilevoj

Būna momentų, kai norisi trumpam stabtelėti ir susivokti, kodėl tam tikri dalykai vyksta būtent taip...

Kodėl Rokiškyje išplito būtent teatro genas? Kas lėmė ir lemia jo dauginimąsį? Kuo jis svarbus miestui ir atskiram individui? „Rokiškio geno“ kūrybinei komandai rūpi paieškoti atsakymų į šiuos klausimus prisimenant krašto teatrinę istoriją, asmenybes, įtakojusias pokyčius, augimą, kaitą, lyderystę ir tokį reiškinį kaip krašto kultūrinio identiteto formavimasis. Ir, žinoma, patyrinėti šiandieninės rokiškėnų kartos žvilgsnį į šį reiškinį ir perspektyvą. Spektaklyje kartu vaidina profesionalūs ir mėgėjai aktoriai, šokėjai, specialiai sukurta muzika, apšvietimas, scenoje persipina istorinė medžiaga ir šiuolaikinės technologijos.

Spektaklis, kuriame vaidina per 60 aktorių, sukurtas jubiliejinio 40-ojo profesionalių teatrų festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ atidarymui ir bus dar kartą parodytas kita svarbia proga – Rokiškio teatro 65-mečio proga.

Premjera – 2024 m. kovo 24 d.

 

ORGANIZATORIUS:

Rokiškio kultūros centras

juridinio asmens kodas 191570541

Sąjūdžio aikštė 2, LT-42136 Rokiškis

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.