Spektaklis su gidu "DIDIEJI ŠIAULIAI"

DATA

2023-06-15, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

SUSITIKIMO VIETA: prie skulptūros „Aušra“ (Aušros al.), Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas
BILIETAI BRANGS
!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 2 val.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Spektaklis su gidu

Festivalio premjera

DIDIEJI ŠIAULIAI

Spektaklis su gidu

Akistata su savimi keliaujant po miestą, jo istoriją ir skirtingus laikmečius.

 

Tekstas – Rimantas Kmita

Gidas – Donatas Jokūbaitis (Rūstus gids),

Vaidina VŠDT aktoriai

Rekomenduojama: norintiems patirti kitokios operos skonį; turintiems humoro jausmą ir ieškantiems kokybiško meno

Trokštame būti DIDELI, norime gyventi DIDELIAME mieste, ilgimės DIDELIŲ idėjų. DIDŽIŲJŲ ŠIAULIŲ mitas persekioja miestą jau daugelį šimtmečių. Dėl to visais laikais būta bandymų „didinti“ Šiaulius. Apie tai ir daugelį kitų mažai girdėtų faktų, istorijų, asmenybių suksis DIDŽIŲJŲ ŠIAULIŲ pasakojimas. Galbūt saviironiškas žvilgsnis padės išblaškyti iš praeities mus vis dar persekiojančius DIDYBĖS fantomus?

Specialiai šiam festivaliui sukurti DIDIEJI ŠIAULIAI yra sunkiai nusakomo žanro kūrinys. Tai nėra „tikras“ spektaklis ar tradicinė gido vedama ekskursija. Paprastai ekskursijose sužinome apie praeitį, o teatre susitinkame su pačiais savimi. Šio kūrinio autoriai sujungė abu elementus, tad klausimų, iš kur mes ir kas mes, išvengti nepavyks. DIDIEJI ŠIAULIAI kviečia į kelionę per laikmečius ir miesto istoriją tam, kad geriau suprastumėm patys save.

Pagrindiniai šio spektaklio su gidu sumanytojai ir autoriai – rašytojas Rimantas Kmita ir profesionalus gidas Donatas Jokūbaitis – širdyje tebėra šiauliečiai, kuriems rūpi miesto istorija ir dabartis. Jie kviečia drauge patyrinėti DIDŽIŲJŲ ŠIAULIŲ fenomeną, ieškoti miesto klestėjimo požymių ir potencialo šiandien. Pasivaikščiojimo-spektaklio metu atgis Šiaulių istorinės asmenybės, kurias įkūnys Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktoriai. Tad DIDIEJI ŠIAULIAI – tai ir spektaklis, ir pasivaikščiojimas su gidu. Tai tikri faktai ir fantazijos, tikrovė ir fikcijos, kuriose susijungia praeitis ir dabartis į vientisą pasaulio, miesto ir savęs suvokimo patirtį.

 

ORGANIZATORIUS:

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

Įmonės kodas: 190755170

Tilžės g. 155, Šiauliai LT-76297

www.vsdt.lt

 

 

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.