Plungės kultūros centro teatro SAULA jaunimo grupės spektaklis ŠVARI | N-14

DATA

2024-05-09, 17:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Plungės kultūros centras, Plungė

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami / N14

Renginio trukmė: 60 min.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Plungės kultūros centro teatro SAULA jaunimo grupės spektaklis ŠVARI | N-14

GEGUŽĖS 9 DIENĄ  17 VAL. PLUNGĖS KULTŪROS CENTRE Plungės kultūros centro teatro ,,SAULA” jaunimo grupės spektaklis, pagal Juno Dawson romaną ,,ŠVARI“ N-14

,,Daugelį metų negalėjau suvokti savo priklausomybės, man atrodė, kad viskas gerai ir aš galiu bet kada sustoti. Priklausomybė yra neigimo liga – tu visada bandai pateisinti savo elgesį ar vartojimą sakydamas, kad šiandien paskutinį kartą pavartosiu ir daugiau taip nedarysiu. Mes bandome save apgauti”. Spektaklis ,,Švari“ N-14, kviečia pasikalbėti apie skaudžią, šokiruojančią, aktualiausią nūdienos problemą – priklausomybę. Priklausomybę vaistams, narkotikams, maistui, alkoholiui, tabakui, azartiniams lošimams, seksui ir pan.

VAIDINA: Klaudija Daukšaitė, Deivydas Bertašius, Rugilė Jurevičiūtė, Adomas Laurinaitis, Titas Lapkauskas, Akvilė Arlauskaitė, Skaistė Zdanavičiūtė, Saulė Valančiutė, Gedas Andruška,  Kajus Gaudutis,  Ugnius Raudys,  Jokūbas Laivys, Dovilė Jacenko,  Justė Vauraitė,  Gabija Saudargaitė, Vesta Verenkevičiūtė, Viltė Venckutė, Kajus Chareckij, Barbora Laivytė, Justė Lukošiutė, Deimantė Vikniutė, Saulė Vilimaitė, Karolis Mačernis, Milda Valančiutė, Guoda Čiuželytė, Romena Grabauskaitė.

REŽISIERIAI: Romas Matulis ir Sigita Matulienė

Šviesų dizainas:  Nojus Raudys ir Simonas Vaičiulis

 

ORGANIZATORIUS:

Plungės rajono savivaldybės kultūros centras

juridinio asmens kodas 191123266

Senamiesčio a. 3, LT-90162 Plungė

 

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.